Web-Ketur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web-Ketur

Paylasimin En Buyuk Adresi

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Besiktas'ta Kivanc Oktay depremi...

YazarMesaj
sevdali_sehit
Nouveau Ketur
Nouveau Ketur
sevdali_sehit

Loisirs : RePuBliC of GaYseRi

Besiktas'ta Kivanc Oktay depremi... Empty
MesajKonu: Besiktas'ta Kivanc Oktay depremi...   Besiktas'ta Kivanc Oktay depremi... EmptyPerş. 11 Mayıs - 13:13

Beşiktaş'ta Kıvanç Oktay depremi...

Lig TV'de yayınlanan 2'ye 1 programında Ömer Güvenç ve Bahri Havadır'ın sorularını yanıtlayan Beşiktaş Asbaşkanı Kıvanç Oktay, şu çarpıcı açıklamalar da bulundu...

Lig TV'de yayınlanan 2'ye 1 programında Ömer Güvenç ve Bahri Havadır'ın sorularını yanıtlayan Beşiktaş Asbaşkanı Kıvanç Oktay, yönetime kırgın olduğunu açıklayarak yeni dönemde aday olmayacağını söyledi.

Yıldırım Demirören başkanlığında yönetime geldiklerinde futbol şube sorumluluğu yaptığını belirten Oktay, 'Ancak takım iyi giderken yanımda duran yönetim, kötü günümüzde yanımda yoktu' dedi.

Oktay açıklamalarını şöyle sürdürdü: 'Başarısızlığın sorumlusu olarak ben gösterildim. Bu saatten sonra artık tamam diyorum. Çünkü, yönetime gerçekten kırgınım. Yeni dönemde aday olmayacağım...

'Oktay, Sergen'in ayrılmasıyla ilgili olarak da 'Jubile yaptırılarak gönderilmesini isterdim. Gönderilmesiyle ilgili karardan haberim olmadı. Olsaydı itiraz ederdim' diye konuştu.

Besiktas'ta Kivanc Oktay depremi...
1 sayfadaki 1 sayfası