Web-Ketur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web-Ketur

Paylasimin En Buyuk Adresi

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gokhan, G.Saray maçi için çok iddiali

YazarMesaj
sevdali_sehit
Nouveau Ketur
Nouveau Ketur
sevdali_sehit

Loisirs : RePuBliC of GaYseRi

Gokhan, G.Saray maçi için çok iddiali Empty
MesajKonu: Gokhan, G.Saray maçi için çok iddiali   Gokhan, G.Saray maçi için çok iddiali EmptyCuma 12 Mayıs - 4:28

Gökhan, G.Saray maçı için çok iddialı

Turkcell Süper Ligi'nde 25 golü bulunan Kayserisporlu Gökhan Ünal, UEFA yolunda mutlak kazanmaları gereken Galatasaray maçı için çok iddialı açıklamalar yaptı...

Kayserisporlu Gökhan: G.Saray maçında gol atacağıma inanıyorum

Turkcell Süper Ligi'nde 25 golü bulunan Kayserisporlu Gökhan Ünal, ''Galatasaray maçında gol atacağıma inanıyorum'' dedi.

Sorularını yanıtlayan sarı-kırmızılı golcü, keyifli günler geçirdiğini ve büyük bir dayanışma içerisinde olduğu arkadaşlarıyla Galatasaray maçını beklediklerini söyledi.

Galatasaray maçından mutlaka puanla dönmek zorunda olduklarını vurgulayan Gökhan, UEFA Kupası'na katılmayı hedefledikleri için üzerlerine düşeni yapıp Trabzonspor maçının sonucunu bekleyeceklerini kaydetti.
İstanbul deplasmanının zor ama keyifli geçeceğini düşündüğünü belirten Gökhan, ''Galatasaray maçında gol atacağıma inanıyorum. Şans gelirse mutlaka değerlendiririm'' dedi.

Gökhan, Galatasaray'ın şampiyonluğa oynamasının kendilerini ilgilendirmediğini, sadece galibiyeti düşünerek sahaya çıkacaklarını kaydetti.
Gol krallığının büyük ihtimalle kendisinde kalacağını düşündüğünü anlatan Gökhan, şöyle devam etti:

''Son maçta 4 gol atmam beni gol krallığı yarışında bir adım öne çıkardı. Yüzde 80 gol kralı ben olacağım ama bir maçımız daha var. Bu maçı oynadıktan sonra herşey kesinleşecek. Takımımın başarısının yanında gol kralı olmam beni ayrıca mutlu eder. İnsanların bana duyduğu güveni boşa çıkarmamak için gayret edeceğim. Gol kralı olmam önümüzdeki yıllar için bana ayrı bir sorumluluk yükleyecek.'' Bu sezon attığı 'en güzel 5 gol' sorusuna ise sarı-kırmızı futbolcu, ''Çaykur Rizespor maçı, Vestel Manisaspor maçındaki 2. gol, Samsunspor maçı, Trabzonspor kupa maçı ile Fenerbahçe'ye attığım golleri unutamıyorum'' yanıtını verdi.

24 yaşındaki golcü, hakkında çıkan transfer söylentileri ile çok sayıda kulübün kendisine talip olmasını değerlendirirken de, ''Kulubümle sözleşmemi uzattım. Benim hakkımda kulubüm karar verecek. Sonuçta ben burada kalmayı istiyorum. Seneye inşallah daha iyi yerlere geleceğiz. Gazete ve televizyonlarda hakkımda haberler çıkıyor. Kulüplerin beni istemesinden etkilenmiyorum. Sözleşmem devam ettiği için 'gideceğim' diye bir sorunum yok'' diye konuştu.

Gokhan, G.Saray maçi için çok iddiali
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» G.Saray'da saatler 20.45'de kuruldu
» Cordoba icin Besiktas'a tepki cig gibi