Web-Ketur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web-Ketur

Paylasimin En Buyuk Adresi

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oscar Cordoba'dan sok eden sozler

YazarMesaj
sevdali_sehit
Nouveau Ketur
Nouveau Ketur
sevdali_sehit

Loisirs : RePuBliC of GaYseRi

Oscar Cordoba'dan sok eden sozler Empty
MesajKonu: Oscar Cordoba'dan sok eden sozler   Oscar Cordoba'dan sok eden sozler EmptyPerş. 11 Mayıs - 13:11

Oscar Cordoba'dan şok eden sözler

Beşiktaş kulübünün, şike iddiası nedeniyle yollarını ayırdığı Oscar Cordoba, ülkesi Kolombiya’da yayın yapan Carakol radyosuna şok eden açıklamalarda bulundu...

Beşiktaş kulübünün, şike iddiası nedeniyle yollarını ayırdığı Oscar Cordoba, ülkesi Kolombiya’da yayın yapan Carakol radyosuna yaptığı açıklamada, futboldan soğuduğunu ve sahalara veda etmeyi düşündüğünü söyledi.

Beşiktaş’ta son günlerde yaşadıklarının, bu kararı almasında büyük rol oynadığını ifade eden tecrübeli file bekçisi, "Herşeyimi verdiğim bu büyük kulüpte, bana yapılanları asla affetmeyeceğim. Galatasaray yenilgisinde benim sorumlu tutulmam ve adımın şike söylentilerine karıştırılmasını utanç verici bir durum. Herşeyimi verdiğim bu büyük kulüpten başım dik, ancak kalbim kırık şekilde ayrılıyorum. Ama yine de bu ülkeye ve bu büyük kulübe çok şey borçluyum" dedi.

Oscar Cordoba, kendisine gelen tekliflerden sadece Boca Juniors’unkine sıcak baktığını, ancak onun da garanti olmadığını dile getirerek, "Arjantin olmazsa, artık futbol oynamama gerek yok. 36 yaşındayım, kafam çok karışık. Zannedersem eldivenleri asma zamanı geldi" diye konuştu.

Kaynak: Milliyet

Oscar Cordoba'dan sok eden sozler
1 sayfadaki 1 sayfası